Δείτε τα highlights του αγώνα Ολυμπιακός ONEX - Λας Πάλμας, όπου ο Θρύλος κέρδισε με 3-0 σετ και απέκτησε προβάδισμα πρόκρισης!

Με μια μεγάλη εμφάνιση απέναντι στην ισπανική Λας Πάλμας, ο Ολυμπιακός ONEX νίκησε με 3-0 σετ και απέκτησε προβάδισμα πρόκρισης στον επόμενο προκριματικό γύρο του CEV Champions League. Τα highlights.

Οι νταμπλούχοι Ελλάδος του Αντρέα Γκαρντίνι χρειάζονται πλέον δύο σετ στη ρεβάνς στα Κανάρια Νησιά για να πάρουν το εισιτήριο για τον 3ο γύρο. Σπουδαίος για ακόμα ένα ματς του Θρύλου ήταν ο Αλεξάνταρ Ατανασίεβιτς, που ήταν εκπληκτικός στις καθοριστικές στιγμές του αγώνα.

Δείτε τα highlights του αγώνα Ολυμπιακός ONEX – Λας Πάλμας, όπου ο Θρύλος κέρδισε με 3-0 σετ και απέκτησε προβάδισμα πρόκρισης!