Δείτε το βίντεο που δημοσίευσε η ΚΑΕ Ολυμπιακός με τις αντιδράσεις στο νικητήριο τρίποντο του Ντόρσεϊ και την απονομή!

Με τρίποντο από τα 8 μέτρα του Τάιλερ Ντόρσεϊ, ένα δευτερόλεπτο πριν τη λήξη του ματς, ο Ολυμπιακός νίκησε τη Φενέρμπαχτσε με 73-70 στον τελικό του International Basketball Tournament Crete και κατέκτησε το τουρνουά!

Ο ομογενής γκαρντ πήρε την μπάλα στα χέρια του όταν εκείνη… έκαιγε και ανέλαβε την τελευταία επίθεση του Θρύλου, με λιγότερα από 20 δευτερόλεπτα να απομένουν για τη λήξη του αγώνα.

Μπαρτζώκας: «Έχει γίνει αντρίκεια εξήγηση για τον χρόνο συμμετοχής»

Δείτε το βίντεο που δημοσίευσε η ΚΑΕ Ολυμπιακός στα social media, με τις αντιδράσεις στο νικητήριο τρίποντο του Ντόρσεϊ και την απονομή!