Δεν σταματάει να σκοράρει ο Ελ Κααμπί, ο οποίος πέτυχε ακόμα ένα γκολ, αυτή τη φορά με το Μαρόκο και ο Κώστας Καραπαπάς τον αποθέωσε!

Ο Αγιούμπ Ελ Κααμπί σκόραρε για την Εθνική ομάδα της χώρας του, το Μαρόκο, σε αναμέτρηση για τα προκριματικά του Copa Africa απέναντι στην Γκαμπόν. Ο αντιπρόεδρος του Θρύλου, Κώστας Καραπαπάς, τον αποθέωσε!

Ο Μαροκινός Εκτελεστής του Θρύλου μπήκε ως αλλαγή στο 68ο λεπτό στη θέση του Ραχίμι και λίγα λεπτά αργότερα, στο 82ο λεπτό, έπειτα από μια ωραία κάθετη πάσα, βγήκε τετ-α-τετ, πέρασε τον τερματοφύλακα και διαμόρφωσε με πλασέ το τελικό 4-1.

«Γ. Καραϊσκάκης»: Αυξήθηκε η χωρητικότητα!

Με φωτογραφία του στα social media, ο Κώστας Καραπαπάς, γράφοντας: «το κυνήγι του λιονταριού»