Δείτε τη δημοσίευση του Αγιούμπ Ελ Κααμπί στα social media, μετά τη νίκη επί του Ατρομήτου στο «Γ. Καραϊσκάκης»!

Ο Ολυμπιακός συνέχισε νικηφόρα την πορεία του στη Stoiximan Super League με νίκη 2-0 απέναντι στον Ατρόμητο στο γήπεδο «Γ. Καραϊσκάκης». Ο Αγιούμπ Ελ Κααμπί έκανε αυτό που ξέρει καλύτερα από τον καθένα: σκόραρε!

Οι «ερυθρόλευκοι» πήραν το προβάδισμα στο 39ο λεπτό με εύστοχο πέναλτι του Ροντινέι, το οποίο κέρδισε ο Βέλντε. Στη συνέχεια, ο Μαροκινός εκτελεστής σφράγισε τη νίκη στο 74ο λεπτό με ένα εκπληκτικό γκολ. Επιπλέον, ο Ολυμπιακός είχε δύο δοκάρια, πρώτα με τον Ροντινέι στο 53ο λεπτό και στη συνέχεια με τον Κοστίνια στο 68ο.

Δείτε τη δημοσίευση του Αγιούμπ Ελ Κααμπί στο instagram, μετά τη νίκη επί του Ατρομήτου στο «Γ. Καραϊσκάκης».