Δείτε τη δημοσίευση του Αγιούμπ Ελ Κααμπί στα social media, μετά τη νίκη επί του Ατρομήτου στο «Γ. Καραϊσκάκης»!

Ο Ολυμπιακός συνέχισε νικηφόρα την πορεία του στη Stoiximan Super League με νίκη 2-0 απέναντι στον Ατρόμητο στο γήπεδο «Γ. Καραϊσκάκης». Ο Αγιούμπ Ελ Κααμπί έκανε αυτό που ξέρει καλύτερα από τον καθένα: σκόραρε!

Οι «ερυθρόλευκοι» πήραν το προβάδισμα στο 39ο λεπτό με εύστοχο πέναλτι του Ροντινέι, το οποίο κέρδισε ο Βέλντε. Στη συνέχεια, ο Μαροκινός εκτελεστής σφράγισε τη νίκη στο 74ο λεπτό με ένα εκπληκτικό γκολ. Επιπλέον, ο Ολυμπιακός είχε δύο δοκάρια, πρώτα με τον Ροντινέι στο 53ο λεπτό και στη συνέχεια με τον Κοστίνια στο 68ο.

Ηλιόπουλος: «Είχα συνοδηγό τον Μαρινάκη, η ψυχούλα του ξέρει αν φοβήθηκε»! (vid)

Δείτε τη δημοσίευση του Αγιούμπ Ελ Κααμπί στο instagram, μετά τη νίκη επί του Ατρομήτου στο «Γ. Καραϊσκάκης».