Κροατία - Ελλάδα για την τελευταία αγωνιστική των προκριματικών του Euro U21 2025 και τα αστέρια του Ολυμπιακού, Κωστούλας και Μπακούλας, ισοφάρισαν σε 2-2, μέσα σε λιγότερο από δύο λεπτά!

Απίστευτα πράγματα από τους νέους αστέρες του Ολυμπιακού, Χαράλαμπο Κωστούλα, Θεοφάνη Μπακούλα και Χρήστο Μουζακίτη, στο ματς Κροατία-Ελλάδα, στην τελευταία αγωνιστική των προκριματικών του Euro U21 2025!

Οι Κροάτες προηγήθηκαν με 2-0, αλλά η Εθνική Ελπίδων κατάφερε να ισοφαρίσει 2-2 στις δύο τελευταίες φάσεις του πρώτου ημιχρόνου!

Κροατία – Ελλάδα: Δύο γκολ μέσα σε ένα λεπτό από Κωστούλα και Μπακούλα!

Συγκεκριμένα, από κόρνερ ξεκίνησε η φάση της μείωσης του σκορ, καθώς ο Χρήστος Μουζακίτης έκανε τη σέντρα και ο Κωστούλας με κεφαλιά σκόραρε για το 2-1 στο 43ο λεπτό!

Λίγα δευτερόλεπτα αργότερα, ο Κουρφαλίδης γύρισε την μπάλα από τα δεξιά και ο Μπακούλας με πλασέ ισοφάρισε στο 45+4 σε 2-2, σκορ ημιχρόνου!

Να σημιεωθεί ότι η Κροατία είναι 2η με 19 βαθμούς, ενώ η Ελλάδα ακολουθεί με 17 και θέλει μόνο τη νίκη στο παιχνίδι!