O Κώστας Καραπαπάς τοποθετήθηκε για την ξεκάθαρη φάση στην οποία... έκλεισαν τα μάτια το δίδυμο Φωτιάς-Παπαδόπουλος.

Στο ματς με τον Βόλο, για την 4η αγωνιστική της Stoiximan Super League, η ΑΕΚ άνοιξε το σκορ στο 22ο λεπτό, μετά από επιθετικό φάουλ. Ο Κώστας Καραπαπάς σχολίασε σχετικά.

Συγκεκριμένα, στο 22ο λεπτό του ματς, ο Ρότα έκανε την σέντρα από τα δεξιά και ο Πιερό με κεφαλιά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 1-0.

Έξαλλοι στον Βόλο με Φωτιά: «Ντροπή και μόνο ντροπή»

Ωστόσο, ο επιθετικός της ΑΕΚ, στην προσπάθεια του να πάρει θέση, έσπρωξε τον αντίπαλο του και μέτρησε λανθασμένα το γκολ του, ενώ κανονικά έπρεπε να καταλογιστεί επιθετικό φάουλ!