Ο Εμμανουήλ Καραλής του θρύλου κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού και ο Ερασιτέχνης φυσικά τον συνεχάρη!

Μεγάλες στιγμές έζησε τη Δευτέρα (5/8) ο ελληνικός στίβος χάρη στον μοναδικό Εμμανουήλ Καραλή και το χάλκινο μετάλλιο που κατέκτησε στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού με άλμα στα 5,90 μέτρα. Ο Ερασιτέχνης Ολυμπιακός αποθέωσε τον αθλητή του!

Η δημοσίευση του Ερασιτέχνη:

Ερασιτέχνης Ολυμπιακός: Δε σταματάμε να αγοράζουμε κάρτες διαρκείας!

«ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ!
Έγραψε ιστορία ο θρυλικός Εμμανουήλ Καραλής, καθώς κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο στους Ολυμπιακούς Αγώνες 2024 του Παρισιού!

Ο άλτης του τμήματος στίβου του Ολυμπιακού κέρδισε την τρίτη θέση στο άλμα επί κοντώ, στο κορυφαίο αθλητικό γεγονός του πλανήτη, αφού «πέταξε» πάνω από τα 5,90μ., στον τελικό στη γαλλική πρωτεύουσα!»